Produkty

Invazívna kardiológia
Naša spoločnosť ponúka a dodává špeciálny materiál pre odbory intervečnej kardiológie, liečby arytmií a dočasnej kardiostimulácie. Hlavne v oblasti koronárnych intervencií sledujeme najnovšie trendy v liečbe srdcových ochorení a ponúkame zdravotnícke prostriedky, vyvinuté podľa najnovších poznatkov a zavádzaných liečebných postupov. Dodávame taktiež pomocný materiál pre tieto výkony, ako napríklad vodiče, punkčné ihly, spojovací materiál, materiál pre distribúciu kontrastných látok a v neposlednom rade sme významným dodávateľom superľahkých protiradiačných ochranných pomôcok. Nové v ponuke sú tiež dodávky jednorazových balíčkov s rúškovaním a ostatným materiálom na želanie.

Rádiológia
TransMedica s.r.o. je už od začiatku svojej existencie významným dodávateľom materiálu pre všeobecnú a intervenčnú vaskulárnu a nevaskulárnu rádiológiu. Naša ponuka zahŕňa výrobky pre jednoduhšie výkony, napríklad biopsie, punkcie, drenáže, ale taktiež pre náročné zákroky, ako napríklad angioplastiky - PTA, stentovanie tepien v oblasti dolných končatín, renálnych, karotických a žlčových ciest. Naša spoločnosť je významným dodávateľom bezkonkurenčného špeciálneho embolizačného materiálu- Embosfér. Dodávame taktiež pomocný materiál pre tieto výkony, ako napríklad vodiče, punkčné ihly, spojovací materiál, materiál pre distribúciu kontrastných látok a v neposlednom rade sme významným dodávateľom superľahkých protiradiačných ochranných pomôcok.  Nové v ponuke sú tiež dodávky jednorázových balíčkov s rúškovaním a ostatným materiálom na želanie.  Všetok materiál je dlhodobo preverený na našich i zahraničných významných pracoviskách.

Gastroenterológia
Pre potreby interných oddelení a gastroenterologických centier máme v ponuke širokú škálu pomôcok pre výkony na celom tráviacom trakte, vrátane špeciálnych výkonov, ako napríklad ERCP, kolonoskopie, liečby pažerákových varixov a výkonov na papille, žlčových a pankreatických vývodoch. Pre biopsie z pečene a slinivky ponúkame rad bioptických ihiel v rôznom prevedení a v neposlednom rade sme významným dodávateľom superľahkých protiradiačných ochranných pomôcok. Nové v ponuke sú tiež dodávky jednorázových balíčkov s rúškovaním a ostatným materiálom na želanie.


Urológia
Na urologické pracoviská ponúkame a dodávame materiál pre biopsie, špeciálne Lunderquistove vodiče, súbor endoskopických pomôcok a Tension-free inkontinenčné pásky. Sme významným dodávateľom superľahkých protiradiačných ochranných pomôcok. Nové v ponuke sú tiež dodávky jednorázových balíčkov s rúškovaním a ostatným materiálom na želanie.  Odkazy hľadajte v sekcii Rádiológia - nevaskulárna rádiológia.

Chirurgia

Gynekológia
Rozvoj nových metód liečby inkontinencie moču u žien nás inšpiroval k rozšíreniu ponuky materiálu pre tieto výkony. Jedná sa o nový druh Tension-free T-sling inkontinenčnej pásky z monofilného polypropylénu s resorbovateľným stredom z dioxanového vlákna spolu s ihlicami pre všetky doteraz používané typy zavádzania, TOT, TVT a suprapubické.
Významným pomocníkom pre náročné onkogynekologické výkony sa stal chirurgický rozvieračový systém Thompson, s možnosťou výberu požadovaných komponentov podľa zamerania pracoviska. Pre laparoskopické výkony máme v ponuke taktiež súbor držiakov optiky a nástrojov Thompson a sortiment jednorázových, ekonomicky výhodných nástrojov a trokarov Vectec. Nové v ponuke sú tiež dodávky jednorázových balíčkov s rúškovaním a ostatným materiálom na želanie. Všetok materiál je dlhodobo preverený na našich i zahraničných významných pracoviskách. Odkazy hľadajte v sekcii Produkty - Chirurgické odbory.

Hematológia
Pre hematologické pracoviská a oddelenia máme v ponuke pripravený súbor trepanobioptických ihiel pre odbery vzoriek z kostnej drene a sterna. Ďalej ponúkame bioptické a punkčné ihly všetkých druhov a nové v ponuke máme pre Vás pripravené dodávky jednorázových balíčkov s rúškovaním a ostatným materiálom na želanie.

Transmedica © 2012 vytvorené RMB IT Outsourcing & Essential design